שירותי הנדימן

שירותי הנדימן אצל Kobi Projects

מכירים את הסדק הזה בקיר שאתם לא מתפנים לתקן או את המדף הזה שעומד עקום כבר עידן ועידנים? אז נכון, אתם יכולים לקחת את כלי העבודה מהבוידם ולעשות את הצעדים הדרושים כדי לתקן את הבעיה. אבל בנינו, הרי אנחנו יודעים כי בתוך העומס, שעות העבודה הרבות אותן אתם צריכים להשלים, הטיפול בילדים ועוד, אתם פשוט לא מספיקים להגיע לדברים האלו והתוצאה, בהתאם. שירותי הנדימן הם פתרון מושלם, משום שזו הדרך הקלה ביותר 'להוריד את הדברים מהראש'. יש מי שפשוט ייקח את כלי העבודה, יטפס על הסולם או יקפוץ רגע לראות מה קורה במחסן. יש מי שיעשה מה שצריך לעשות פשוט, כדי לפתור את הבעיה. נשמע טוב לא? אז למה לא לקבל קצת עזרה?

למי מיועדים שירותי הנדימן?

שירותי הנדימן הם פתרון נפלא למגוון רחב של לקוחות:

מי שאין להם את המיומנות הנדרשת כדי לבצע את התיקון: נכון, אתם יכולים להסתכל על סרטונים כאלו ואחרים באינטרנט שוב ושוב, אבל כנראה שהפתרון הטוב והיעיל מכולם יהיה להזמין שירותי הנדימן ולפתור את הבעיה פשוט, אחת ולתמיד.
מי שאין להם את הכלים הדרושים בבית: סטודנטים, זוגות צעירים ומי שהמקדחה שלהם כבר לא עובדת, במקום להזמין את כלי העבודה הדרוש ולהמתין חודשים עד שיגיע, אפשר להזמין שירותים מקצועיים וליהנות מתיקון פשוט ונוח של התקלה.
מי שלא מסוגלים לבצע את העבודה בגלל מגבלה פיזית: זו יכולה להיות מגבלת הזמן שמונעת את ביצוע התיקון הדרוש וזה יכול להיות מגבלה פיזית, למשל, במקרה של תיקון לאנשים בני הגיל השלישי וכן הלאה.

למה עבודה מהסוג הזה היא פתרון מושלם?

כאשר אתם מזמינים שירותי הנדימן, בגלל שאנחנו מדברים על מי שלא רק יש באמתחתו את הכלים הדרושים לעבודה, אלא לא מעט ידע וניסיון, אתם בעצם מקבלים הרבה יותר מתיקון נקודתי של מדף או ארון אחסון. אתם מקבלים גם שעת עבודה של מי שיכול להסתכל בתקלות נוספות בבית ולתת פתרון הולם לבעיה. לפרטים, מוזמנים ליצור קשר עם אביב קובי חי, הנדימן מקצועי ועם שנים של ניסיון.

הנדימן הוא עובד מיומן המבצע מגוון משימות הקשורות לתחזוקה, תיקון והתקנה של פריטים שונים בבתים, מבנים ומבנים נוספים.

חלק מהמשימות שיפוצניק עשוי לבצע כוללות:

  • צביעה וקישוט.
  • עבודות אינסטלציה וחשמל.
  • נגרות ועבודות עץ.
  • התקנת מכשירי חשמל ואביזרים תחזוקה.
  • הרכבת רהיטים ניקיון וארגון.
  • עבודות גינון.

הנדי מן הוא איש מקצוע מיומן בדרך כלל במספר תחומים ומסוגלים לבצע מגוון רחב של משימות.

לעתים קרובות, הם נשכרים לביצוע עבודות קטנות יותר שאינן גדולות מספיק כדי לדרוש מומחה, או כאשר משתלם יותר לשכור שיפוצניק ולא קבלן מיוחד.

ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!

גלריה

שירותים נוספים

שיפוץ בית פרטי

אתם עוברים לדירה חדשה? גרים באותו הבית כבר כמה שנים טובות ומעוניינים לערוך בו שינויים? שיפוץ בית פרטי זה הצעד הנכון עבורכם. נכון, לכל אחד

קרא עוד »

קבלן שיפוץ משרדים

אמנות העיצוב הפנים והאדריכלות, נקראים בשפה המקצועית: אומנות שימושית. כלומר, אנחנו לוקחים כלים מעולם העיצוב וההנדסה ועושים מה שצריך, בשביל להתאים את הסביבה, לצרכים שלכם,

קרא עוד »

מתקין טלויזיה

זוכרים את הטלויזיות מפעם ? את הטלויזיות העבות? עם האנטנה? אלו שהיינו מכוונים שעות כדי שיקלטו את השידור כמו שצריך? אבל היום, הרי שאנחנו חיים

קרא עוד »

רוצים לשפץ את הבית?

צרו איתנו קשר!

דילוג לתוכן