אודות

אביב קובי חי את תחום השיפוצים על כל היבטיו ובכל סדר גודל, החל מעבודות בהן הוא משמש כקבלן שיפוצים ודואג לכל הפרויקט מתחילתו ועד סופו, דרך עבודות שיפוצים מורכבות ועד עבודות הנדימן פשוטות אותן הוא מבצע מתוך אהבה רבה לתחום.

תחומים נוספים בהם מתמקצע במיוחד הם תחום האינסטלציה על סוגיה, תכנון מערכות שמע ומנעולנות. אביב הוא מנעולן מוסמך ועל כן מבצע גם עבודות מנעולנות מורכבות.

כקבלן שיפוצים, בנוסף לאספקת חומרים וציוד נדרש, אביב ידאג להביא בעלי מקצוע מוסמכים ומוכשרים בתחומם, אותם הוא מכיר היטב ועובד עימם על בסיס קבוע.

כאשר סוג השירות הוא עבודות הנדימן ו/או שיפוצים, ידאג לכל החומרים הנדרשים, החל מאריחים וגבס וכלה בברזים ומנורות; הכל כמובן בהתאם להעדפת הלקוח ובתיאום מלא איתו.

מעבר לכך, בפרויקטים בהם אביב הוא קבלן האחראי על כלל העבודה מתחילתה ועד סופה, הוא התמודד עם מצבים מורכבים ולא צפויים, אותם פתר על הצד הטוב ביותר תוך שימוש בידע ובניסיון הרב שצבר במהלך שנות עבודתו.

הבחירה לעסוק בתחום מגיעה מתוך אהבה אמיתית אליו, ועל כן, אביב עושה את עבודתו בשמחה רבה ובאנרגיות חיוביות, והדבר מוקרן אל הלקוח. הוא מקפיד על שקיפות והגינות, על עמידה בלוח הזמנים שתואם עם הלקוח ושמירה על האינטרסים של הלקוח.

אביב מציע את שירותיו בכל אזור המרכז וגוש דן.

ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!

גלריה

רוצים לשפץ את הבית?

צרו איתנו קשר!

דילוג לתוכן